0

سایت های باحال

دوشنبه, 18 اردیبهشت 1402
  1. سایت kapwing: یک سایت باحال و سرگرم کننده ست که هر عکسی رو بهش بدید به صورت نقاشی یه بچه 5 ساله از تهران تحویل شما میده.
  2. سایت hikaku-sitatter: با این سایت اختلاف قد خودتون رو میتونین کنار هرکی که دوست دارین بزارین و ببینید کنار همدیگه چجوری هستید.
  3. سایت cancerfactfinder: این سایت رو هاروارد راه انداخته جای تحسین داره. میتونید هرچیزی که شک دارید رو سرچ کنید تا بر اساس پژوهش های معتبر و رسمی بگه واقعا سرطان زا هست یا نه.
  4. سایتemoji.supply kitchen : می تونید ایموجی های مختلف رو با هم ترکیب کنید و خروجی جدید بگیرید و در گوگل کیبورد ازشون استفاده کنید.
  5. سایت dinosaurpictures: با کمک سرویس ancient earth می تونید بفهمید که شهر شما و هر مکان دیگری در بازه زمانی 0 تا 750 میلیون سال گذشته در کجای کره زمین و در کنار کدام شهرها قرار داشته است.
  6. سایت my food fridge: برای مواقعی که ایده ای برای شام یا ناهار ندارید این سایت رو سرچ کنید روی اولین لینک کلیک کنید. توی صفحه که براتون بالا میاد تمام چیزایی که داخل یخچالتون دارید رو انتخاب می کنید. حالا تمام غذاهایی که می تونید با موادی که دارید درست کنید رو همراه با طرز تهیه نشونتون میده.
  7. سایت mathway: یه سایت مفید و کاربردی که تمام مسائل ریاضی رو با مشخص کردن مرحله به مرحله براتون حل میکنه.
  8. سایت drivenlisten: می تونید توی خیابونای هر شهری که دلتون می خواد راه برید و قدم بزنید و به صورت مجازی تمام اجزا اون رو با ماشین، موتور، دوچرخه و... مشاهده کنید.
نظر خود را وارد نمایید