خبرخوان

بلاگ

دلایل استفاده از لیوان کاغذی
دلایل استفاده از لیوان کاغذی با توجه به کاربرد لیوان کاغذی و سلامت بیشتر آن برای انسان، این محصول در بسیاری از مکان‌ها، مانند: ادارات، مدارس، بیمارستان‌ها و… مورد استفاده قرار گرفت. این لیوان‌ها نسبت به سایر لیوان‌های پلاستیکی و معمولی مزایای بیشتری دارند. در این مقاله از بلاگ پاسکوپلاس به کاربرد و مزایای استفاده از لیوان کاغذی یکبارمصرف می پردازیم.
خواص و ویژگی های فویل آلومینیومی
خواص و ویژگی های فویل آلومینیومی فویل آلومینیوم یکی از بهترین مواد مانع در برابر بخار آب و گازهای مورد استفاده در تولید بسته بندی‌های انعطاف پذیر است؛ علاوه بر آن، فویل آلومینیومی از جنبه تزئینی نیز برخوردار است.
کاربرد های جالب و مختلف فویل آلومینیومی
کاربرد های جالب و مختلف فویل آلومینیومی در این پست از وبلاگ سایت پاسکوپلاس به معرفی کاربرد های جالب و مختلف فویل آلومینیومی می پردازیم.
آشنایی با فویل آلومینیومی
آشنایی با فویل آلومینیومی فویل آلومینیومی نوعی از آلومینیوم نورد مسطح است. ضخامت فویل آلومینیومی از 5 تا 150 میکرون است. محصولات نورد آلومینیومی مسطح با ضخامت بیش از 0.15 میلی متر از قبل نوار ، ورق و صفحه.
استفاده از ضربه گیرحبابدار در اثاث کشی
استفاده از ضربه گیرحبابدار در اثاث کشی ضربه گیرحبابدار ویژگی های منحصر به فردی دارد که کشف تصادفی آن باعث ایجاد سهولت و راحتی زیادی در امر بسته بندی به خصوص هنگام جابجایی و اسباب کشی شده است. زیرا در گذشته بسته بندی وسایل به صورت سنتی مشکلات زیادی را برای همگان ایجاد کرد اما با کشف این پدیده این مشکلات مرتفع گردید. در قسمت های این خصوصیات ویژه را با هم بررسی خواهیم کرد.
چرا باید از لیوان کاغذی یکبارمصرف استفاده کنیم؟
چرا باید از لیوان کاغذی یکبارمصرف استفاده کنیم؟ لیوان کاغذی، لیوانی یکبار مصرف است که در ساخت آن از کاغذ استفاده می‌شود. بیشترین کاربرد لیوان کاغذی جهت مصرف انواع نوشیدنی‌ها است، به همین دلیل برای جلوگیری از نشت مایعات و همچنین خیس شدن لیوان، کاغذ استروک هم‌سایز لیوان روی آن دوخت می‌خورد.
کاربردهای ضربه گیر حبابدار
کاربردهای ضربه گیر  حبابدار ضربه گیر حبابدار در اصل بیش از 50 سال پیش با این هدف ایجاد شد که تصویر زمینه ای برای جذب طرفداران آوانگارد باشد. با این حال، زمانی که کار نکرد، آن را به مواد بسته بندی محافظی که امروزه می شناسیم تغییر کاربری دادند. اکنون بسته بندی حباب دار در تمام جنبه های دنیای بسته بندی استفاده می شود و اقلام کوچک و بزرگ را به طور یکسان بسته بندی می کند.
آشنایی کامل با چسب پهن شیشه ای
آشنایی کامل با چسب پهن شیشه ای چسب شیشه ای پهن که با نام های نوار چسب پهن ،چسب پنج سانتی ،چسب بسته بندی،چسب کارتن و غیره نيز شناخته می شود یکی از چسب های پر مصرف در خانه و صنعت می باشد.
همه چیز درباره ضربه گیر حبابدار
همه چیز درباره ضربه گیر حبابدار ضربه گیر حبابدار یکی از محبوب ترین راه حل های بسته بندی محافظ موجود است. استفاده از حباب ها، بسته بندی خوب اشیا، به دلیل بالشتک نرم، راه مناسب و بسیار موثری برای محافظت از اقلام شکننده در هنگام حمل، جابجایی و نگهداری است.
آیا لیوان های کاغذی یکبار مصرف بی خطر هستند؟
آیا لیوان های کاغذی یکبار مصرف بی خطر هستند؟ لیوان های کاغذی یکبار مصرف را می توان در همه جای زندگی دید. بحث‌های ایمنی بی‌پایانی در مورد اینکه آیا این ماده حاوی مواد سرطان‌زا است، آیا می‌تواند نوشیدنی‌های گرم را در خود نگه دارد و آیا می‌توان آن را مکرراً استفاده کرد وجود دارد.