پاسکوپلاس

عوامل تاثیر گذار بر قیمت سلفون

محافظت از محصولات مانند مواد غذایی و همچنین رعایت بهداشت برای تمامی افراد بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل امروزه استفاده از سلفون در صنایع غذایی، کشاوزی، بسته بندی و حتی اثاث کشی رایج و متداول شده است.

قیمت سلفون یکی مواردی است که مشتریان به آن توجه می کنند به همین دلیل در این مقاله قصد داریم به عواملی که بر قیمت سلفون تاثیر می گذارند بپردازیم.

خرید سلفون

استرچ که آن را با نام سلفون بسته‌بندی نیز می‌شناسند،  از لحاظ کیفیت در سطح های متفاوتی امروزه روز تولید و عرضه می شوند. همچنین سلفون از نظر ضخامت و عرض نیز مدل های گوناگونی دارد. همین موارد می‌تواند تا حد بسیار زیادی در قیمت سلفون  تاثیر گذار باشد.

خالی از لطف نیست که بدانید تفاوت در کیفیت انواع سلفون ها به علت تفاوت مواد اولیه‌ای است که در این نایلون‌ها مورداستفاده قرار می‌گیرد. ازجمله رایج‌ترین مواد اولیه‌ای که برای تولید استرچ مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌توان به پلی‌اتیلن خطی اشاره کرد. پلی اتیلن خطی  دارای چگالی کمی بوده و گزینه مناسبی برای تولید نایلون‌های بسته‌بندی می‌باشد.

بدون‌شک شما با خرید استرچ می‌توانید بسته‌بندی انواع محصولات را که در نظر دارید، به راحت‌ترین شکل ممکن انجام داده و از طرفی از آن‌ها به‌خوبی محافظت کنید. استرچ ها دارای مقاومت بالایی بوده و در برابر عوامل همانند ضربه،خراشیدگی و یا سوراخ شدگی کاملاً مقاوم هستند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت سلفون

همانطور که می دانید، قیمت سلفون براساس موارد مختلفی متفاوت است. ما در این بخش از مقاله برخی از این موارد را مورد بررسی قرار داده ایم:

1. فرایند ساخت استرچ

فرایند ساخت سلفون یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند باعث افزایش قیمت سلفون و یا کاهش قیمت شود. اگر از روش ذوب مواد اولیه و فرآیند اکسترود استفاده شود، قیمت سلفون بالاتر خواهدبود.

2. مواد اولیه سلفون

هر چه پلی‌اتیلن به کار برده شده برای تولید مواد اولیه باکیفیت‌تر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود.

3.میزان ضخامت

هرچه ضخامت سلفون ها بالاتر باشد مقاومت بیشتری داشته و می‌توان برای انواع محصولات که حتی لبه تیزی دارند، نیز از آن‌ها استفاده نمود. بنابراین شما اگر قصد دارید که برای محصولات بسیار بزرگ و ارزشمند به سلفون تهیه کنید، ملزم هستید تا هزینه بیشتری را نیز بپردازید.

4. ضخامت و عرض سلفون

آخرین عامل تاثیرگذار در قیمت استرچ میزان ضخامت و عرض محصول هستند که باعث شده تا قیمت آن افزایش و یا کاهش پیدا کند.

 

شما می توانید برای اطلاع از قیمت انواع سلفون با شماره های زیر در ارتباط باشید:

09015933901

02165735947

 

نظر خود را وارد نمایید