پاسکوپلاس

مزایای استفاده از استرچ چیست؟

سلفون ها دسته بندی و انواع مختلفی  دارند که برخی از آنها برای  بسته بندی در صنایع مورد استفاده قرار میگیرند و در ساخت آنها از مواد مخصوصی استفاده می شود که آنها را با نایلون های معمولی متفاوت میکند.

یکی از انواع نایلون ها و بهتر است بگوییم پر کاربرد ترین آن استرچ است که میتواند برای بسته بندی کاملا ایده آل باشد و همچنین مزیت های زیادی را نیز به همراه داشته باشد. در این مطلب قصد داریم تا از مزایای استفاده از استرچ برای شما بگوییم و شما را با استرچ و مزیت های آن آشنا کنیم.

مزایای استفاده از سلفون در صنایع

امروزه صنایع بهره مندی زیادی از استرچ دارند و از آن برای بسته بندی محصولات خود استفاده می کنند که البته این انتخاب آنها مزیت های زیادی را نیز به همراه داشته است.

یکی از مزیت های  خرید سلفون برای صنایع گوناگون پوشش بسیار خوب و کامل ایجاد شده بر روی محصول میباشد و این پوشش کامل میتواند از ورود هر گونه آلودگی به داخل نایلون در نتیجه محصول آن هم به طور کامل جلوگیری کند و در سالم ماندن محصولات بخصوص محصولات عذایی نقش مهمی ایفا کند .

استرچ  علاوه بر اینکه نقش محافظ در برابر ورود هر گونه آلودگی را بر عهده دارد در زیبایی بسته بندی تا قبل از آنکه به دست مشتری برسد نیز تاثیر زیادی داشته باشند. استرچ همانطور که گفته شد به طور کامل بر روی محصول جذب میشود که در نتیجه عواملی که باعث کثیف شدن محصول خواهند شد نمیتوانند باعث ایجاد کثیفی و ایجاد جلوه بد شوند.

صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از سلفون

برای صنایع بسیارمهم است که هزینه های بسته بندی خود را کاهش دهند و به همین دلیل نیز تا جای ممکن سعی میکنند تا پوشش هایی را برای بسته بندی محصولات خود استفاده کنند که از قیمت مناسب تری برخوردار باشد. . استرچ ها از جمله نایلون ها و پوشش های بسته بندی هستند که از قیمت مناسبی برخوردار میباشندو به همین دلیل نیز می توانند در کاهش هزینه بسته بندی نقش داشته باشند.

دیگر مزایای استفاده از ا سترچ :

  1. افزایش زمان بازدهی محصولات بخصوص محصولات غذایی
  2. یکسان سازی در ظاهر بسته بندی محصولات
  3. نگهداری مناسب در انبار ها
  4. محافظت از کالاها در برابر رطوبت، ضربه و اشعه نور خورشید

شما می توانید برای سفارش انواع سلفون پاوررپ با شماره های زیر در تماس باشید:

09015933901

02165735947

نظر خود را وارد نمایید